Skocz do zawartości

Witaj na Zyrardow24h.pl - Internetowe Forum Mieszkańców Żyrardowa

Dołącz do naszego grona. To najstarsze, największe i najlepsze forum traktujące o Żyrardowie, na którym masz szansę spędzić sporo czasu i wziąć udział w setkach mądrych i głupich dyskusji. Spędzisz tu wiele niezapomnianych chwil, tych miłych i tych niemiłych. Jedno możemy Ci zagwarantować. Nawet jeśli nie zrobisz sobie tatuażu z naszym logo to zawsze do nas wrócisz - nasze forum jest jak narkotyk, niebezpiecznie uzależnia.

Zarejestruj się już teraz !
Guest Message by DevFuse

- - - - -

szpital żyrardów

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 andzia1

Nowicjusz

• Początkujący
  • 15 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 18 czerwiec 2009 - 17:38

Witam Wszystkich forumowiczów. Mam pytanie czy orientuje się ktoś gdzie składa się skargi na naszą służbę zdrowia, konkretne chodzi o skargę na lekarza naszego szpitala.

poprawiona literówka.

#2 Duńczyk

Gruby Chińczyk

• Użytkownik
  • 1426 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 18 czerwiec 2009 - 17:47

Cytat

'andzia1' post='158973' date='czw, 18 cze 2009 - 18:38']Witam Wszytkich forumowiczów. Mam pytanie czy orientuje sie ktoś gdzie składa sięskargi na naszą służbę zdrowia, Konkretnue chodzi o skrgę na lekarza naszego szpitala

Chyba u ordynatora oddziału w jakim "służy" lekarz
Siatkówka tak naprawdę jest bardzo prostą grą, wystarczy trafić w pomarańczowe pole.

#3 aga84

Patentowany Leń

• Użytkownik
  • 1087 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 18 czerwiec 2009 - 17:53

raczej do dyrektora ds. lecznictwa(?), choć wątpię, by coś sobie z tego zrobił, no chyba że teraz funkcję tę pełni ktoś inny niż D.

#4 Rogacz

Bóg Wszystkich Troli Forumowych ;)

• Support
  • 6362 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 18 czerwiec 2009 - 18:02

[quote=http://pomocspoleczna.ngo.pl/x/24255%3Bjsessionid=00232A216F3ED3B7F544C2E4E4882045]Źródło[/url]
"Nasze blizny, obojętne czy te widoczne czy te noszone w sercu, mówią nam kim jesteśmy i gdzie byliśmy."

Rogacz

---------

The Only Easy Day Was Yesterday
Navy SEALS
---------

"Jeżeli żyjesz to oddychasz, jeżeli oddychasz to mówisz, jeżeli mówisz to zadajesz pytania, jeżeli pytasz myślisz, jeżeli myślisz to poszukujesz, jeżeli poszukujesz to zdobywasz doświadczenia, jeżeli doświadczasz to się uczysz, jeżeli się uczysz to sie rozwijasz, jeżeli się rozwijasz to marzysz, jeżeli marzysz to znajdujesz, a gdy znajdujesz - zaczynasz wątpić, jeżeli wątpisz to kwestionujesz, jeżeli kwestionujesz to dążysz do zrozumienia, jeżeli rozumiesz to wiesz, gdy już wiesz ,chcesz wiedzieć więcej, a jeżeli chcesz wiedzieć więcej to znaczy że żyjesz."

#5 agula

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 13:28

Cytat

'andzia1' post='158973' date='czw, 18 cze 2009 - 18:38']Witam Wszystkich forumowiczów. Mam pytanie czy orientuje się ktoś gdzie składa się skargi na naszą służbę zdrowia, konkretne chodzi o skargę na lekarza naszego szpitala.

poprawiona literówka.

ja w momencie gdy chciałam złozyc skarge na lekarza dyzurującego w tzw. starym ambulatorium obecnie nocna pomoc medyczna czy jakos tak..) zostalam skierowana do dyrektora naszego szpitala i tam ta skarge na dniach bede skladac.

#6 andzia1

Nowicjusz

• Topic Starter
  • Początkujący
  • 15 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 19 czerwiec 2009 - 20:29

Dzięki za odpowiedzi. Muszę zgłosić sie w takim razie do dyrektora szpitala

#7 andzia1

Nowicjusz

• Topic Starter
  • Początkujący
  • 15 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 19 czerwiec 2009 - 20:32

Jestem wręcz zszokowana iż lekarz który miał dyżur z środy na czwartek (zastępca dyrektora) nie udzielił pomocy małemu dziecku które przywwiozłam ok 2 w nocy byłam zmuszona jechać do grodziska gdzie nasz szpital został wyśmiany brzydko mówiąc

#8 zdunman

Świeżak

• Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 23:51

Nie wzięłaś na piśmie odmowy przyjęcia ?

#9 Gość_makowa panienka

• Gość

Napisano 11 czerwiec 2012 - 15:38

Wyświetl postUżytkownik michal83 dnia 10 czerwiec 2012 - 17:18 napisał

Tak samo w szpitalu mają tomograf, ale nie możesz z niego korzystać, bo pracownicy szpitala nie mają chęci... ja musiałem dymać na tomograf do pruszkowa - bez problemu.

Zrobie offtop, ale co tam: nie jest tak, że się pracownikom nie chce. Aby szpital mógł podpisac kontrakt z NFZem, to musi spełnic liczne warunki np. posiadac sprzęt do diagnostyki obrazowej (aparat RTG, tomograf itd.). Dyrektor jednego z łódzkich szpitali opowiadał kiedyś o przypadku szpitala gdzie specjalnie zakupiono zepsuty aparat RTG za 200 tys. (! - ciekawe ile kosztuje działający nowy) aby mógł zostac podpisany kontrakt z NFZem. Często jest więc tak, że szpitale mają sprzęt (warunek do podpisania umowy jest spełniony) ale sprzęt nie działa bo jest a) stary; b) zepsuty; c) szpital nie zatrudnia technika do obsługi sprzętu; d) cholera wie co. Kontrakt mimo to zostaje podpisany (bez kontraktu mało który szpital, a już w zupełności szpital średniej wielkości miasta, jest się w stanie utrzymac) i szpital funkcjonuje.
To tak gwoli wyjaśnienia Michale, że koniecznośc jechania do Pruszkowa mogła miec wiele przyczyn i obarczania za wszystko pracowników szpitala jest troszkę płytkie :)
Pozdrawiam

Użytkownik CAM-VID edytował ten post 12 czerwiec 2012 - 07:42

#10 Gość_michal83

• Gość

Napisano 12 czerwiec 2012 - 07:00

Wyświetl postUżytkownik makowa panienka dnia 11 czerwiec 2012 - 15:38 napisał

Zrobie offtop, ale co tam: nie jest tak, że się pracownikom nie chce. Aby szpital mógł podpisac kontrakt z NFZem, to musi spełnic liczne warunki np. posiadac sprzęt do diagnostyki obrazowej (aparat RTG, tomograf itd.). Dyrektor jednego z łódzkich szpitali opowiadał kiedyś o przypadku szpitala gdzie specjalnie zakupiono zepsuty aparat RTG za 200 tys. (! - ciekawe ile kosztuje działający nowy) aby mógł zostac podpisany kontrakt z NFZem. Często jest więc tak, że szpitale mają sprzęt (warunek do podpisania umowy jest spełniony) ale sprzęt nie działa bo jest a) stary; b) zepsuty; c) szpital nie zatrudnia technika do obsługi sprzętu; d) cholera wie co. Kontrakt mimo to zostaje podpisany (bez kontraktu mało który szpital, a już w zupełności szpital średniej wielkości miasta, jest się w stanie utrzymac) i szpital funkcjonuje.
To tak gwoli wyjaśnienia Michale, że koniecznośc jechania do Pruszkowa mogła miec wiele przyczyn i obarczania za wszystko pracowników szpitala jest troszkę płytkie :)
Pozdrawiam

No kurde, bez jaj. Załóż nowy temat o problemach szpitalnych Michała i tam sobie z nim dyskutuj

Powiem tak: w tym wątku nie powiniennem o tym pisać, bo jest nie na temat.
1. Zawsze będę mówił, że jestem za likwidacją szpitala i zostawieniem tylko pogotowia, bo po co mi szpital, z którego
nie można korzystać - z usług ? Skoro i tak muszę szukać pomocy gdzie indziej ? Albo na jakimś bardzo niskim poziomie.
Po prostu nie jestem zadowolony z tego szpitala z hostpitalizcji w nim.
2. Wybrałem Pruszków - miejsce gdzie bez kolejki i bez problemu wykonałem badanie o którym jest mowa.
3. Po urodzeniu dziecka w szpitalu kazali mi dymać z nim do innej poradni, w której bez problemu powtarzam
bez problemu wykonali badanie i o dziwo na takim samym urządzeniu z wielkiej orkiestry świątecznej pomocy
i jest to kolejny dowód na to, że pracownicy szpitala w żyrardowie nie mają chęci... może powtórzenie badania
na miejscu załatwiłoby sprawe ?
4. Wielokrotnie w tym szpitalu pielęgniarki na mnie krzyczały, co nie zdarza się w innych szpitalach.
np. 1 z brzegu, kiedyś chcialem skorzystac z poradni laryngologicznej w szpitalu (mialem skierowanie),
pielęgniarka na mnie nakrzyczała i musialem wyjść. Pielęgniarka powiedziała mi, że tam przychodzi to
się rano..... to ja jej mówie, że jestem o 8, bo dla mnie to jest rano, od razu jak wstałem... a co ja mam warować
od 3 rano ? i jeszcze mi kazała wkraplać sobie parafine do uszu i dopiero do nich iść.... i wogóle się
mądrzyła

Użytkownik PiteRroN edytował ten post 12 czerwiec 2012 - 08:48

#11 Gość_Andżelinka

• Gość

Napisano 12 czerwiec 2012 - 10:59

To faktycznie cos nie tak z tym szpitalem??ja tam nigdy nie miałam tu żadnych problemów,ale czasem sie słyszy negatywne opinie!!Musisz Michal83 korzystać z Pruszkowego szpitala,ja innej opcji dla ciebie nie widzę!!!

#12 Jancio

Kombatant

• Użytkownik
  • 4224 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 12 czerwiec 2012 - 12:40

W Pruszkowie są dwa o którym myślisz?
"Jeżeli w ogóle warto coś robić, to warto to robić dobrze" - Albert Einstein

#13 nieśmi@ł@__

Forumowicz

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 12 czerwiec 2012 - 16:56

Ja tego nie pojmuje przeciez to jest miejsce pracy dla wszystkich pracowników szpitala.Za przeproszeniem mają co do gara wsadzić i tego nie szanują.....Sie doigrają i w końcu ktoś zamknie ten przybytek i ciekawe gdzie będą pracować...
Problem bezdomności zwierząt da się rozwiązać poprzez długoterminowe działania - sterylizację, zakaz pseudohodowli pseudorasowych zwierząt, chipowanie (każde zwierzę przypisane oficjalnie do właściciela), edukację społeczeństwa. W tym kraju wolontariusze, prywatni ludzie wypruwają sobie żyły, żeby opanować tragedię bezdomności zwierząt z żadną lub małą pomocą państwa.
To prawo to jakaś paranoja, cofamy się w postępie który i tak u nas idzie jak po grudzie.

Malowanie artystyczne

Dołączona grafika

"Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś..."

#14 Arleta12

Nowicjusz

• Początkujący
  • 3 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 25 lipiec 2012 - 09:21

Zgadzam się!! Szpital powinienie byc zlikwidowany! Mało tego że nie pomaga ludziom, to wręcz im szkodzi!!!
W szczególności radzę wystrzegac się chirurg dr Borowieckiej, mój tata przez nią stracił rękę!! Nie dosc że nie potrafi leczyc, to jest nieludzka. Nie potrafi rozmawiac z pacjentem i z jego rodziną. Takich "lekarzy" w ogóle nie powinno byc! To jest najgorszy szpital w okolicy!

#15 Rogacz

• Support
  • 6362 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 25 lipiec 2012 - 10:17

Wyświetl postUżytkownik Arleta12 dnia 25 lipiec 2012 - 09:21 napisał

W szczególności radzę wystrzegac się chirurg dr Borowieckiej, mój tata przez nią stracił rękę !!

Możesz dokładniej opisać dlaczego stracił rękę?
Bo chyba nie urwała mu jej ze względu na np. złą pogodę.
"Nasze blizny, obojętne czy te widoczne czy te noszone w sercu, mówią nam kim jesteśmy i gdzie byliśmy."

Rogacz

---------

Navy SEALS
---------

"Jeżeli żyjesz to oddychasz, jeżeli oddychasz to mówisz, jeżeli mówisz to zadajesz pytania, jeżeli pytasz myślisz, jeżeli myślisz to poszukujesz, jeżeli poszukujesz to zdobywasz doświadczenia, jeżeli doświadczasz to się uczysz, jeżeli się uczysz to sie rozwijasz, jeżeli się rozwijasz to marzysz, jeżeli marzysz to znajdujesz, a gdy znajdujesz - zaczynasz wątpić, jeżeli wątpisz to kwestionujesz, jeżeli kwestionujesz to dążysz do zrozumienia, jeżeli rozumiesz to wiesz, gdy już wiesz ,chcesz wiedzieć więcej, a jeżeli chcesz wiedzieć więcej to znaczy że żyjesz."

#16 kalatos

Forumowicz

• Przyjaciel forum
  • 781 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 25 lipiec 2012 - 10:23

Podczas ostatniej wizyty w Szpitalu Zachodnim pani doktor z Żyrardowa śmiesznie zapytała, dlaczego nie do Żyrardowa? Ano właśnie dlatego, od dawna szpital nazywany "mordownią", wiele niedopuszczalnych przypadków zostało już opisanych tutaj i nie tylko tutaj. Ja zaufania do tej placówki nie mam w ogóle i musiałoby się wydarzyć coś bardzo nagłego, abym musiał skorzystać z żyrardowskiego szpitala.
Dołączona grafika

#17 flower1973

Szycha

• Moderator
  • 9812 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 25 lipiec 2012 - 10:47

No tak. Grodzisk Mazowiecki to zupełnie co innego...

Cytat

Lekarz narkoman pracuje na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, inny odsyła pacjenta do domu tylko po to, by wezwane nazajutrz do tego chorego Pogotowie Ratunkowe, stwierdziło jedynie zgon mężczyzny. Wszystko dzieje się w ostatnich dwóch dniach.

(...) Przypomnijmy, że w tym właśnie szpitalu dochodziło już do dziwnych przypadków, a raczej afer głośnych na cały kraj. A to pacjent leżący na oddziale szpitalnym wzywał Pogotowie Ratunkowe na pomoc, a to SOR odmówił pomocy kobiecie, gdy ta była w trakcie poronienia. Wreszcie, co opisywał szeroko portal www.obiektyw.info (dzięki czteroletnim staraniom i uporowi dziennikarki tego portalu wznowiono proces, a Ministerstwo Sprawiedliwości, w wyniku jej śledztwa, monitorowało tę sprawę), jeden z lekarzy tego szpitala, po czterech latach nieudolności grodziskiego sądu, wreszcie usłyszał wyrok.
(...) Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim jest doskonale wyposażony, ma wielu wspaniałych lekarzy i świetny tzw. "biały personel". Wygrywa wiele rankingów, plasuje się na wysokich miejscach w ważnych konkursach, ale coś tam jednak nie gra. Długi tej placówki są zatrważające (blisko 60 mln PLN), afera goni aferę. Gdzie upatrywać winy tego stanu rzeczy? Wydaje się, że w zarządzaniu. Dyrektor szpitala posiada ponoć wspaniałe kwalifikacje, ale może brak Jej doświadczenia? Wszak bycie pielęgniarką, nawet taką, która skończyła wiele kursów i studia, nie oznacza, że umie ona zarządzać tak poważną firmą medyczną, jaką jest Szpital Zachodni.

Tekst z 2008 roku co prawda, ale skoro piszesz, że nasz szpital "od dawna" ma taką opinię, to też wstawiam tekst z "dawna".
Krzysztof - jest zmienny, o nierównym charakterze. Raz jest spokojny, raz nieznośny. Jest mężczyzna o dużej inteligencji, błyskotliwym i często potrafi potrafi wybuchnąć, gdy słuchacz nie nadąża. Poza tym lubi imprezowe życie z dobrym trunkiem i jedzeniem.
http://dekada-beatlesow.blogspot.com/

#18 Arleta12

Nowicjusz

• Początkujący
  • 3 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 25 lipiec 2012 - 14:20

Podjęła się poważnej operacji rany tej ręki. A nie powinna tego robic, bo nie jest chirurgiem naczyniowym. Po operacji w ogóle go nie leczyła, ręka puchła miał ogromną gorączkę, ból przez ponad miesiąc. Co więcej mówili że dobrze że to boli i że musi bolec! Nic mu z tym nie robili. Lekarze nie chcieli przewiezc go do żadnego specjalistycznego szpitala w Warszawie. I doprowadzili do tego że wszystkie mięśnie i nerwy zapsuły się, pojawiła się ogromna martwice. trzeba było wyciac wszystkie mięśnie i ręka nie nadaje się do niczego.

#19 Rogacz

• Support
  • 6362 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 25 lipiec 2012 - 14:35

Jak rozumiem zgłosiliście wszystko do prokuratury?

Rogacz

---------

Navy SEALS
---------

#20 Arleta12

Nowicjusz

• Początkujący
  • 3 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 25 lipiec 2012 - 14:37

Jeszcze nie. Sprawa jest bardzo świeża. Ale w najbliższych dniach na pewno to zrobimy! A czy myślicie że skarga do dyrektora szpitala ma w tym przypadku sens?

Dodaj odpowiedź

Ten post wymaga zatwierdzenia przez moderatora zanim będzie dostępny i widoczny przez wszystkich użytkowników.