Skocz do zawartości

Witaj na Zyrardow24h.pl - Internetowe Forum Mieszkańców Żyrardowa

Dołącz do naszego grona. To najstarsze, największe i najlepsze forum traktujące o Żyrardowie, na którym masz szansę spędzić sporo czasu i wziąć udział w setkach mądrych i głupich dyskusji. Spędzisz tu wiele niezapomnianych chwil, tych miłych i tych niemiłych. Jedno możemy Ci zagwarantować. Nawet jeśli nie zrobisz sobie tatuażu z naszym logo to zawsze do nas wrócisz - nasze forum jest jak narkotyk, niebezpiecznie uzależnia.

Zarejestruj się już teraz !
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Która wulkanizacje możecie polecić?

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_lukaszw

• Gość

Napisano 01 luty 2010 - 18:47

Witeycie.

Wiem, że dla niektórych jest to tak banalna sprawa, że wybierają warsztat pierwszy z brzegu jednak ja podchodzę do ogumienia baardzo zachowawczo, lubię mieć w tej kwestii pewność i satysfakcję.

Czy możecie mi polecić zakład w ktorym:

- Na pytanie czemu na alufelge która nie jest do tego przystosowana, nabito mi tradycyjny ciężarek zamiast klejonego nie usłysze odpowiedzi - 'innych nie mam'

- Potrafią zdjąc zapieczoną felgę bez jej porysowania

- posiadają umiejętności wyważenia koła tak aby nie bylo podczas jazdy efektów dźwiękowych

- gdy pojadę z tym efektem do innej wulkanizacji, pan nie zapyta rozbawiony 'wymienial pan te opony w Prima Aprilis'?

Jest ktoś taki?

#2 grodzio86

Forumowicz

• Użytkownik
  • 464 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 01 luty 2010 - 19:31

ja polecam wulkanizacje na żeromskiego pod lasem, tam napewno nie porysują ci aluska bo go zdejmujesz sam!

ale to jest jedyny wulkanizator ktoremu ufam i zawsze dobrze zrobi swoją robote, a po drugie nie bierze 20 zł za wywazenie tylko 5zł

#3 SpongeBob

Forumowicz

• Użytkownik
  • 818 postów

Napisano 01 luty 2010 - 19:46

Cytat

'grodzio86' date='01 luty 2010 - 18:31' timestamp='1265049084' post='178452']nie bierze 20 zł za wywazenie tylko 5zł

I to jest powód, dla którego tam nie jeżdżę, raz tam byłem - musiałem, bo wszędzie były kolejki, i teraz wolę albo czekać, albo jechać nawet gdzieś dalej.

Osobiście polecam wulkanizatora w Korytowie, Pan jest bardzo rzetelny, rozmowny i można co nieco utargować.
Raczej ostrożny rozmówca.

#4 Jancio

Kombatant

• Użytkownik
  • 4329 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 01 luty 2010 - 20:21

Polecam zakład na Jaktorowskiej koło kowala, aluski przykręca kluczem dynamometrycznym. Sezonowe kolejki nawet dwa tygodnie.
"Jeżeli w ogóle warto coś robić, to warto to robić dobrze" - Albert Einstein

#5 Gość_marta.op

• Topic Starter
  • Gość

Napisano 01 luty 2010 - 21:55

polecam również

#6 Michał z żeroma

Forumowicz

• Przyjaciel forum
  • 429 postów

Napisano 01 luty 2010 - 23:41

A ja polecam ten zakład na Żeromskiego przy lesie, z pierwszym autem tam jeździłem i obecnym.

#7 Rafał

...pomiędzy czasem...

• Dobry Admin
  • 10073 postów

Napisano 02 luty 2010 - 08:20

Cytat

'Jancio' date='01 luty 2010 - 20:21' timestamp='1265052075' post='178460']

Polecam zakład na Jaktorowskiej koło kowala, aluski przykręca kluczem dynamometrycznym. Sezonowe kolejki nawet dwa tygodnie.

Tylko i wyłącznie...

#8 Barti

Forumowicz

• Użytkownik
  • 826 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 02 luty 2010 - 12:16

Nie doradzajcie tak Hassa bo się zrobią 3-tygodniowe kolejki http://zyrardow24h.p...tyle_emoticons/default/oczko.gif

Jaktorowska 74

604 419 271
Wszystko co powyżej napisałem jest zbieraniną przypadkowo naciśniętych klawiszy i w żaden sposób nie wyraża moich rzeczywistych opinii.

#9 Gość_lukaszw

• Topic Starter
  • Gość

Napisano 02 luty 2010 - 20:38

ok, jak widzę prowadzi zakład na jaktorowskiej - sie kupi opony, sie zobaczy. http://zyrardow24h.p...tyle_emoticons/default/smile.gif

#10 Gość_T

• Topic Starter
  • Gość

Napisano 02 luty 2010 - 21:39

1. Hass na Jaktorowskiej - znam ze słyszenia, że jest dobry - a jeżeli dokręca koła kluczem dynamometrycznym ... hmm ... chyba jako jedyny w okolicy. W zeszłe wakacje byłem w serwisie opon w Chorwcji - też mnie gość zadziwił, że kluczem dynamometrycznym dokręcał - choć przecież to normalna procedura powinna być.

2. Sajak w Korytowie - przeważnie tam jeżdżę - moim zdaniem bardzo dobry fachowiec - ceny normalne - średnia żyrardowska.

#11 Gość_B_janek

• Topic Starter
  • Gość

Napisano 03 luty 2010 - 13:59

Cytat

'Łuka' date='02 luty 2010 - 19:38' timestamp='1265139490' post='178526']

ok, jak widzę prowadzi zakład na jaktorowskiej - sie kupi opony, sie zobaczy. http://zyrardow24h.p...tyle_emoticons/default/smile.gif

Tylko tam jeżdżę od lat i szczerze polecam - Jaktorowska - Hass http://zyrardow24h.p...tyle_emoticons/default/smile.gif - wystarczy popatrzeć na warsztat i sprzęt - no Sławek to fachowiec.

Jak byłem ostatnio to zmieniali opony na ogromnych alusach jakiegoś sportowego Nissana - bez problemów

Oprócz tego ma od lat sprzęt do wyważania kół w motocyklach.

#12 Jarecki

Forumowicz

• Użytkownik
  • 589 postów

Napisano 03 luty 2010 - 21:45

Cytat

'Łuka' date='01 luty 2010 - 17:47' timestamp='1265046425' post='178449']

Witeycie.

Wiem, że dla niektórych jest to tak banalna sprawa, że wybierają warsztat pierwszy z brzegu jednak ja podchodzę do ogumienia baardzo zachowawczo, lubię mieć w tej kwestii pewność i satysfakcję.

Czy możecie mi polecić zakład w ktorym:

- Na pytanie czemu na alufelge która nie jest do tego przystosowana, nabito mi tradycyjny ciężarek zamiast klejonego nie usłysze odpowiedzi - 'innych nie mam'

- Potrafią zdjąc zapieczoną felgę bez jej porysowania

- posiadają umiejętności wyważenia koła tak aby nie bylo podczas jazdy efektów dźwiękowych

- gdy pojadę z tym efektem do innej wulkanizacji, pan nie zapyta rozbawiony 'wymienial pan te opony w Prima Aprilis'?

Jest ktoś taki?

Cóż mogę polecić - Sławek Hassa - Jaktorowska 74 http://zyrardow24h.p...tyle_emoticons/default/smile.gif
Dołączona grafika

#13 Marecki78

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 38 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 04 luty 2010 - 20:45

Cytat

'grodzio86' date='01 luty 2010 - 18:31' timestamp='1265049084' post='178452']

ja polecam wulkanizacje na żeromskiego pod lasem, tam napewno nie porysują ci aluska bo go zdejmujesz sam!

ale to jest jedyny wulkanizator ktoremu ufam i zawsze dobrze zrobi swoją robote, a po drugie nie bierze 20 zł za wywazenie tylko 5zł

Jeśli polecasz "p. Tadzia" to dodam 5groszy od siebie...

oddałem aluski 14" do zdjęcia opon - bo był kupiec na felgi za 500zł...

felgi były w stanie idealnym...

odbierała małżonka - ja niestety nie mogłem osobiście...

wszystkie 4 felgi - ranty zniszczone od łyżki...

kupiec nawet za 300zł nie chciał felg...

porażka - nikomu nie polecę już nigdy - że tanio i dobrze...

natomiast u Sławka na Jaktorowskiej - full profeska...

#14 CAM-VID

Bonzo

• Zły Admin
  • 15976 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 19 listopad 2013 - 10:46

No to nadejszszła wiekopomna chwiła na wymianę kół na zimowe. Mam to nieszczęście, że przechowuję je w wulkanizacji na Okrzei. Z powodu lenistwa trzymam je tam , choć już kilka razy chciałem zerwać wszelkie związki.
Przyjechałem o 8 rano, byłem drugi. Koła a nie opony (zwykła przekładka) miałem zmienione o godz. 9.45. W ciągu tego czasu bez kolejki zostały obsłużone 3 samochody. Jak mówią inni kolejkowicze to znajomi i rodzina właściciela. Na mój wyraźny protest zostałem odesłany do kąta na groch stwierdzeniem, że "osoby te były wcześniej umówione". Co ciekawe gdy chciałem się sam wczoraj umówić to zostałem odesłany do kąta na groch stwierdzeniem, że "u nas nie ma zapisów". Opony wulkanizują bardzo dobrze, wyważają itd. natomiast organizacja pracy i podejście do klienta od razu przypominają mi to:

Dołączona grafika

#15 Rafał

...pomiędzy czasem...

• Dobry Admin
  • 10073 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 10:51

Dlatego też w naszym mieście według mnie śmiało można polecić tylko i wyłącznie Hasska na Jaktorowskiej a i z sezonowaniem opon też nie będziesz miał najmniejszych problemów . Ja zmieniałem wczoraj w w/w miejscu. Umówiony wcześniej na godzinę. 20 minut - dziękuję do widzenia na wiosnę :)

#16 CAM-VID

Bonzo

• Zły Admin
  • 15976 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 19 listopad 2013 - 11:35

Ile bierze za wyważenie, wymianę kół i hotel?
Dołączona grafika

#17 Rafał

...pomiędzy czasem...

• Dobry Admin
  • 10073 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 11:37

Ja co roku przerzucam tylko opony z felgami z wyważeniem i uzupełnieniem ciśnienia za 40 zł .

#18 flower1973

Tuz

• Moderator
  • 10130 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 19 listopad 2013 - 12:05

A ja byłem w tym roku na Mickiewicza naprzeciwko TCL. Tydzień temu w piątek, obsługa od ręki, nie wiem ile biorą za samą zmianę, bo kupiłem u nich opony i wymianę miałem free. Spodobało mi się tam.

Użytkownik flower1973 edytował ten post 19 listopad 2013 - 12:05

Krzysztof - jest zmienny, o nierównym charakterze. Raz jest spokojny, raz nieznośny. Jest mężczyzna o dużej inteligencji, błyskotliwym i często potrafi potrafi wybuchnąć, gdy słuchacz nie nadąża. Poza tym lubi imprezowe życie z dobrym trunkiem i jedzeniem.
http://dekada-beatlesow.blogspot.com/

#19 CAM-VID

Bonzo

• Zły Admin
  • 15976 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 19 listopad 2013 - 12:14

Piłeś z nimi wódkę?
Dołączona grafika

#20 PieRuN

.,¸_¸,.PeRuN.,¸_¸,.

• Moderator
  • 6360 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 19 listopad 2013 - 13:50

Ja hotel dla swoich mam w garażu i z samym przerzuceniem schodzi mi się samodzielnie jakieś 10 min na koło (czyli mniej niż niektórym przyszło dziś czekać :P a przy okazji flaszka w kieszeni zostaje ;) )
Dołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Ten post wymaga zatwierdzenia przez moderatora zanim będzie dostępny i widoczny przez wszystkich użytkowników.