Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku na torach kolejowych zaistniałego w dniu 24 sierpnia 2020 roku około godz. 09:45 w miejscowości Jesionka, gm. Wiskitki, gdzie doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg ze skutkiem śmiertelnym. Poszukujemy świadków zdarzenia oraz osób które pomogą w identyfikacji mężczyzny.

Miejscowość: Jesionka gm. Wiskitki tory kolejowe kierunek Warszawa - Skierniewice

Rysopis: wiek ok. 20-30 lat, średniej budowy ciała, włosy czarne, ubrany w niebieskie spodnie typu jeans oraz posiadał przy sobie charakterystyczną czarno – niebiesko - białą bluzę z napisem na plecach „World is yours”, „New York Tohio Los Angeles Berlin Warsaw Paris Moscow Shanghai London”. Na ciele posiada tatuaż przedstawiający symbol oka wszechwidzącego oraz na lewej ręce ma tatuaż w kształcie czarnej opaski.

Osoby, które będą w stanie rozpoznać mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o pilny kontakt telefoniczny z  dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie tel. 47 705 82 00/ 47 705 81 00 lub prowadzącym sprawę asp. szt. Sylwestrem Odolczykiem tel. 47 705 81 09 powołując się na nr sprawy SWD 11871/20 lub z najbliższą jednostką Policji.

 

Autor: mł. asp. Emilia Wielorańska