Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 20-letniemu mieszkańcowi Mszczonowa, który w samochodowej apteczce posiadał amfetaminę. Mężczyzna najpierw został zatrzymany do kontroli drogowej, kiedy podróżował mazdą. W wyniku przeszukania funkcjonariusze ujawnili przy nim 11,8 g narkotyku, co doprowadziło do dalszych przeszukań. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Mszczonowscy policjanci w poniedziałek w samo południe zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mazdy. Po otwarciu drzwi od samochodu funkcjonariusze poczuli silny zapach marihuany. Podczas przeszukania samochodu zabezpieczono środek odurzający w ilości - 34 gramów. W wyniku przeszukania kierującego ujawniono przy nimkolejne środki tym razem było to 11,8 gramów brunatnego suszu roślinnego. Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów okazało się, iż zabezpieczone narkotyki to amfetamina oraz marihuana.

Amator środków odurzających został zatrzymany przez funkcjonariuszy i już wkrótce usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Podczas interwencji 20-letni mieszkaniec Mszczonowa nie przyznał się do posiadania środków odurzających i nie wie jak one znalazły się w jego samochodzie.

Teraz za swoje zachowanie mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: sierż. Monika Helińska