Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Policjanci z żyrardowskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku 34-letniego mężczyznę, sprawcę kradzieży roweru. Na bagażniku roweru miał miał nożyce do cięcia drutu i obcęgi. Za kradzież cudzego mienia mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Policjanci z żyrardowskiej komendy w nocy dostali zgłoszenie, że na terenie miasta doszło do kradzieży roweru. Mundurowi jadąc na miejsce kradzieży zauważyli, że po jednej z ulic jedzie mężczyzna na rowerze bardzo podobnym do tego ze zgłoszenia. Owym mężczyzną okazał się 34-letni mieszkaniec Żyrardowa. Próbował wmówić policjantom, że ten rower pożyczył od kolegi jednak nie zna jego imienia ani nazwiska. Co więcej w torbie przypiętej do bagażnika jednośladu znajdowały się nożyce do cięcia drutu i obcęgi. Mężczyzna został zatrzymany,  odzyskany rower przewieziony do komendy, a następnie przekazany właścicielowi. 

Zatrzymany mężczyna trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież cudzego mienia mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.