Bez powodu wszczynał awantury będąc pod wpływem alkoholu, używał słów wulgarnych, uderzał i kopał po całym ciele, a także niejednokrotnie groził pozbawieniem życia. Teraz najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w ubiegłym tygodniu w środku nocy pojechali do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie syn zgłaszającego miał się awanturować. Początkowo 21-latek zachowywał się spokojnie, wypowiadał się w sposób logiczny. Na tym policjanci zakończyli interwencję. Jednak już pół godziny później ojciec ponownie zgłosił interwencję, której powodem był awanturujący się syn. Tym razem młody mężczyzna był wyraźnie pobudzony, odgrażał się ojcu pozbawieniem życia, a także szarpał go. Nawet uderzył. Policjanci zatrzymali agresywnego żyrardowianina. Wszczęta została procedura Niebieskiej Karty oraz rodzina złożyła zawiadomienie o znęcaniu się.

Decyzją Sądu Rejonowego w Żyrardowie na wniosek Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie 21-letni żyrardowianin najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Autor: podkom. Emilia Bodych