Znaki drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego

Podstawą bezpieczeństwa na drodze jest przestrzeganie przepisów. Wiele z nich jest narzucanych ze względu na typ drogi, ale są też miejsca, w których nie od razu wiadomo, jak się zachować. Wówczas z pomocą przychodzą znaki drogowe.

Te, które zostaną stworzone przez nas spełniają najwyższe standardy jakości i pozwolą oznaczyć każdą drogę, lokalizację, czy dowolne utrudnienia w ruchu lądowym. Z naszego doświadczenia i profesjonalnego podejścia do zleconych zadań korzysta wielu właścicieli dróg, a także parkingów i terenów firmowych, przeznaczonych dla samochodów. W naszej szerokiej ofercie znajdują się:

  • znaki pionowe
  • tablice wielkopowierzchniowe
  • znaki aktywne i elektronika drogowa
  • konstrukcje wsporcze
  • znaki zmiennej treści
  • bariery i wygrodzenia (np. u 11a)
  • systemy zarządzania ruchem

Oferujemy także elementy do oznaczania utrudnień oraz prac remontowych na drogach oraz elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność.

Produkujemy znaki drogowe zwiększające bezpieczeństwo

Na ulicach pojawia się wiele znaków. Większość stanowią te podstawowe, oznaczające drogi równorzędne i podporządkowane, a także ograniczające prędkość, z jaką można się przemieszczać. Jednak często potrzebne są inne znaki. Oznakowanie remontu, nierówności lub wjazdów na osiedla czy siedziby przedsiębiorstw wymaga precyzji i przemyślenia. Nasza firma może to zapewnić. Zatrudniamy pracowników z ogromnymi kwalifikacjami, którzy potrafią nie tylko zrobić jakościowe znaki, ale też rozmieścić je tak, aby wszystko było doskonale widoczne, a co za tym idzie - bezpieczne. Jesteśmy czołowym producentem znaków drogowych i elementów zabezpieczających, takich jak poduszki zderzeniowe. Ich obecność w miejscach szczególnie ryzykownych sprawia, że wypadki są mniej niebezpieczne. Dodatkowo wszystko, co tworzymy, powstaje na wysokiej jakości folii odblaskowej pokrytej dobrze widocznymi kolorami. W ten sposób dajemy gwarancję, że kierowca stosujący przepisy zauważy niebezpieczeństwo odpowiednio wcześnie, aby wyhamować. Dzięki nam drogi w całym kraju mogą być bezpieczniejsze. Jest to możliwe za sprawą doskonałej lokalizacji firmy Tioman. Centrum to obszar, z którego możliwe jest dotarcie do każdego miejsca.

Odgrodzimy miejsca niedozwolone i zagrażające

Naszą domeną są znaki. Tworzymy podstawowe znaki pionowe, ale także aktywne, które są lepiej widoczne i zmiennej treści - pozwalające przekazać więcej jednym znakiem. Jednak to nie wszystko, co możemy zrobić dla bezpieczeństwa. Zajmujemy się produkcją barier i wygrodzeń. Te elementy pozwalają odgrodzić chodnik od jezdni, zapewniając bezpieczeństwo pieszym. Służą również do zabezpieczania wiaduktów i urwisk oraz uniemożliwiają wjazdy tam, gdzie jest to zabronione. Nasze barierki są pokryte żółtą folią odblaskową. Mogą, ale nie muszą mieć czarne pasy. Taka kolorystyka zwiększa ich widoczność z dużej odległości i po zapadnięciu zmroku. Nasza działalność sprawia, że każda ulica może być dobrze oznaczona w każdej sytuacji. Poza doskonałej jakości materiałami, z których powstają znaki oferujemy również umiejętności i zaangażowanie naszych pracowników, którzy zaplanują ustawienie znaków w taki sposób, aby były one skuteczne.