Sukces policji w Żyrardowie: zatrzymano złodziei i odzyskano mienie
W odpowiedzi na serię włamań, żyrardowska policja odzyskała skradzione przedmioty i zatrzymała podejrzanych.
  1. Żyrardowska policja zatrzymała osoby podejrzane o serię kradzieży z włamaniem.
  2. Zabezpieczono kilkadziesiąt przedmiotów, które mogły pochodzić z kradzieży.
  3. Przedmioty zabezpieczone przez policję są dostępne do rozpoznania dla potencjalnych pokrzywdzonych.
  4. Pokrzywdzeni są proszeni o kontakt z policją w celu rozpoznania rzeczy.

W ciągu ostatnich miesięcy na terenie powiatu żyrardowskiego doszło do wielu kradzieży, w tym do włamań do garaży, samochodów i pomieszczeń gospodarczych. Działania policji, które rozpoczęły się w listopadzie 2023 roku i trwały aż do lutego 2024 roku, zaowocowały zatrzymaniem sprawców i odzyskaniem skradzionych przedmiotów.

Wszystkie zabezpieczone przedmioty zostały przewiezione do Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie, gdzie czekają na identyfikację przez właścicieli. To ważna informacja dla wszystkich, którzy w ostatnich miesiącach utracili swoje mienie w wyniku przestępstw.

Osoby, które podejrzewają, że ich mienie może znajdować się wśród odzyskanych przedmiotów, powinny skontaktować się z Komendą. Kontaktować można się bezpośrednio z prowadzącą postępowanie st. post. Karoliną Drużdż pod numerem telefonu 47 70 58 123.

Współpraca społeczności lokalnej z policją jest kluczowa w rozwiązywaniu tego rodzaju spraw. Każdy, kto ma informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawców lub odzyskania mienia, powinien niezwłocznie powiadomić odpowiednie służby. Tylko wspólnymi siłami można skutecznie przeciwdziałać przestępczości i zwiększać bezpieczeństwo w naszej społeczności.


Na podst. KPP w Żyrardowie