Spotkanie z pisarką Katarzyną Gacek w Bibliotece Publicznej
Zapraszamy wszystkich miłośników literatury na spotkanie z Katarzyną Gacek, autorką popularnych komedii kryminalnych. To doskonała okazja, by poznać tajniki jej twórczości oraz zadać pytania dotyczące inspiracji i procesu pisarskiego.
  1. Spotkanie odbędzie się 16 maja o godz. 18:00.
  2. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Mostowej 1.
  3. Katarzyna Gacek jest autorką książek takich jak “Zielony trabant”, “W jak morderstwo” i “Wisielec i księżyc”.
  4. Wstęp na wydarzenie jest wolny, serdecznie zapraszamy!

Niecodzienna okazja czeka wszystkich mieszkańców już w najbliższy czwartek. W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Katarzyną Gacek. To znakomita szansa, by poznać bliżej autorkę, której książki cieszą się dużą popularnością.

Katarzyna Gacek, znana ze swojego lekkiego pióra i umiejętności tworzenia wciągających fabuł, napisała takie tytuły jak “Zielony trabant”, “W jak morderstwo” oraz “Wisielec i księżyc”. Jej książki łączą w sobie elementy kryminału i komedii, co czyni je wyjątkowymi na polskim rynku wydawniczym.

Spotkanie odbędzie się w bibliotece przy ulicy Mostowej 1. To idealne miejsce, by w kameralnej atmosferze porozmawiać z autorką i dowiedzieć się więcej o jej inspiracjach oraz procesie twórczym. Biblioteka mieści się w centrum miasta, więc łatwo do niej dotrzeć zarówno pieszo, jak i komunikacją miejską.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych literaturą i twórczością Katarzyny Gacek. To wydarzenie to doskonała okazja do poszerzenia literackich horyzontów i spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Wstęp na spotkanie jest wolny, więc warto zarezerwować sobie czas i przyjść na to wyjątkowe wydarzenie!


Źródło: Urząd Miasta Żyrardów